Super Ginseng

Regular price
$19.99 USD
Sale price
$19.99 USD
Regular price
$29.99 USD
Sold out
Unit price
per 

A delicious and nutritious snack made mainly from ginseng. Our ginseng is grown on the top of mountains which protects the environment. We make the ginseng a flavorful snack that can be eaten any time.